Vlažný vstup vítěze Stanley Cupu

  • 17 týmů otevřelo ve čtvrtek bránu letošní,32 sezony.
  • Největší  příděl  připsal Marek (NYI) ,bodovali všichni kromě Michaela (VEG).
  • Kocovina po zisku SC poznamenala Tomáše (FLA),který zabodoval až v posledním hracím kole.
  • Padlo 203 branek, což je průměr 6,4 na zápas.
  • Pokud vezmeme v potaz, že čtyři zápasy (včetně sázkařské jistoty Karel (CAR) – Seny (EDM) ) skončily 1:0, není to špatné.

celý článek„Vlažný vstup vítěze Stanley Cupu“

Začala 31.sezóna

Dlouho jsme čekali na start naší interní soutěže. Od finále Vancouveru a St.Louis uplynulo už mnoho času. Start sezóny začal skvěle pro Calgary, Philadelphii, Rangers a mnohé další. Naopak takový Columbus ve 4 zápasech nezískal ani bod!  

Carolina podala fantastický výkon

Máme za sebou úvodní kolo vědomostní soutěže. Svěží vítr do tabulky přinesl hned v úvodu „hurikán z Caroliny“ s úspěšností 90%! Gratulujeme. V závěsu byl Vancouver (80%), s další dvoubodovou ztrátou pak Montréal, Vegas a Winnipeg (všichni 60%). Za zmínku stojí ještě pětice týmů se 40% úspěšností – Florida, Tampa Bay, Calgary, Chicago a Minnesota.

V 1. kole jsme se dozvěděli, že hokejová utkání v Severní Americe byla na začátku 20. století rozdělena na tři třetiny z důvodu vyššího prodeje občerstvení,

celý článek„Carolina podala fantastický výkon“

Začal 30.ročník PNHL, revoluce v zápisech

První kolo, na které se sešlo dvacet týmů, je minulostí… ještě než jsme stačili vzít v letošní sezoně poprvé hokejky do ruky, zhodnotili jsme draft, který díky Tomovi proběhl ve skvělém prostředí v Počernicích. Každý tým nastoupí stejně jako loni k 99 zápasům. Kromě  Mikiho a Pavla, kteří výborně připravili draft, přes léto nezaháleli ani další členové PNHL. Na letošní sezónu tým kolem Toma připravil elektronickou podobu zápisu.

celý článek„Začal 30.ročník PNHL, revoluce v zápisech“