Draft se blíží, už 15.září v Počernicích

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuDraft / PNHL

Kromě Philadelphie Michala Duchoně, kterému to již druhým rokem po sobě neumožnila situace v jeho brankovišti, využili ostatní kouči maximální prostor pro pokrytí hráčů a tím vytvořili kostru svých týmu pro nadcházející sezonu.
Došlo již také na několik výměn. Williams se vrací do Los Angeles, které opouští Slovenský veterán Gaborík,

aby pomohl usměrnit mladý a nespoutaný tým Hurikánů. Michal Rozsíval se přesunul z Chicaga k Tučňákům do Pittsburghu za pozdější vyrovnání.
Na draftu se kouči pokusí doplnit soupisku ke své maximální spokojenosti. K dispozici k tomu budou mít více než 700 hráčů, kteří nebyli, nebo nemohli být pokryti a netrpělivě čekají kde, a jestli vůbec, zasáhnou do bojů v jubilejní třicáté sezoně PNHL. To jestli budeme opět vídat hráče v jejich obvyklých klubech, nebo změní působiště, však odhalí až začátek sezony, protože po draftu bude otevřeno až do startu sezony přestupní okno. V letošním draftu budou k dispozici 3 legendy, 10 superhvězd, 37 hvězd, 19 pánů prstenů a 2 hráči z top 30
Celková vyvolávací cena těchto „titulářů“ je 4370.
Na draft přeji všem hodně štěstí, ať si složí tým, tak aby s ním byli spokojeni a zbylo jim na lístek na cestu domu.
Nezapomeňte, že druhý den je výroční turnaj ve šprtci, pro zvané hráče a legendy! Občerstvení bude na oba dny zajištěno.