Na pražský turnaj přijelo 107.hráčů

      Na třetí velký turnaj kategorie ČP36 do Prahy dorazilo 107.hráček a hráčů ze všech koutů republiky. Po náročné páteční přípravě následovala sobotní organizace turnaje, která proběhla skvěle a po startu v 10:05 se čtrnáct hracích kol dohrálo v 17 hodin. Po turnaji se nám dostalo pochvaly za pořádání! Pečlivě jsme si ohlídali počet odpískaných zápasů a nejvíce utkání odpískal Josef Matuščín (7 zápasů), 6 zápasů odpískali: Syrůček, Polák, Procházka Jos., Martinčič M., Klimková a Juříček. Pro všechny tyto hráče by se hodilo „fair-play„.

Naopak špatný vliv na průběh turnaje a zasloužený odečet bodů potkal: Dohnal M., Gregovský T. a Zachariáš (odečet 60 bodů za žádné odpískané utkání). Odečet 40 bodů pak potkal Mlcha, Mlchovou a Dvořáka.

Na turnaji padlo 2.067 branek (5,6 zápas), odehrálo se 370 zápasů a 60 z nich skončilo remízou. Prvenství si zaslouženě odvezl Škorpík z Modřic, který vyhrál všech 7 zápasů. Nejlepším našim hráčem se stal na patnáctém místě Michal Smolík v konkurenci celkem 18-ti našich hráčů. Pražský kvartál byl již třetí v řadě v letošní sezoně a před posledním „velkým“ turnajem máme aktuálně v nominaci pro mistrovství ČR 7 hráček a hráčů. Mezi muži může ještě zabojovat  trojice našich hráčů, kteří jsou zatím hned po „čarou“.

Nejbližší turnaj
Fotografie na instagramu  
Fotografie na unii hráčů stolního hokeje