Naši vyrazili na turnaj do Meziboří

Poslední turnaj (kategorie ČP12) v letošní sezóně na české půdě se konal v Meziboří. Na sever Čech kromě místních, kterých bylo nejvíce, vyrazila i skupina šesti našich hráčů. Turnaje se zúčastnilo celkem 49 hráčů a nejlépe se s konkurencí popral Petr Henych, který v souboji o vítězství porazil v posledním kole našeho Jaromíra Foltýna jun.. Jarda skončil nakonec na pátém místě. A jak si vedli další naši hráči? 10. místo urval se dvěma prohrami Karel Racek. 12.

Adam Syrůček, který za celý turnaj dostal jen pět branek. Následoval 13.Lukáš Fedič, 14.Jaromír Foltýn sen. a 19.Markéta Cibulková, která byla nejlepší mezi ženami a odvezla si do Prahy pohár. 24.místo obsadil Michal Duchoň.

Kdo si zahraje na letošníhm mistrovství ČR bude určeno podle pořadí českého poháru. Na 6. místě s jistotou MČR je aktuálně Jaromír Foltýn jun,  19.Karel Racek, 26.Jaromír Foltýn sen., 27.Michal Smolík, 28.Lukáš Fedič. Mimo postupové místa jsou zatím Michal Duchoň (36.) a Miroslav Štětina (39.). Mezi ženami 5.místo aktuálně patří Markétě Cibulkové a 8.Miladě Vančurové. Jediným zástupcem v juniorské kategorii je pátý Adam Syrůček. Markétě a Adamovi by také MČR už nemělo utéct, více ale ukáže poslední turnaj kategorie ČP36 v listopadu.

Fotogalerie z turnaje
Fotogalerie na našem instagramu

Výsledky turnaje a pořadí českého poháru