Sezónu končíme až na osmém místě

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvku1.liga / 4.kolo

Druhý rok za sebou jsme sezónu zakončili na domácí půdě. Letos k nám na poslední kolo zavítali hráči Mostu a Břeclavi. Poprvé v sezóně za nás nastoupila posila z 2.ligy Michal Duchoň. V prvním zápase jsme se utkali s nováčkem z Břeclavi, který staví tým na mladých hráčích a budoucích hvězdách šprtce. Od prvního kola jsme si udržovali tenký náskok, který vydržel až do konce. Zvítězili jsme 10:7 a zajistili jsme si nejhůř osmou pozici.

V druhém utkání proti Mostu jsme bojovali na dálku s brněnským SHL o šestou pozici. Bohužel jsme po prvním kole prohrávali 0:5. Druhé kolo jsme vyhráli a ve třetím remizovali. Ve zbylých deseti zápasech už nikdo z nás nebodoval a ostudně jsme prohráli 4:16. To je jedna z nejvyšších proher v historii Prague NHL. Už jsme jen mohli doufat, že Břeclav porazí Most a my skončíme na sedmém místě. Po dvou kolech vedla Břeclav „suše“ 5:1, ale do pátého kola už šli za stavu 5:6 pro soupeře. Nakonec Most vyhrál 8:6.

Celkové hodnocení přinese určitě kapitán mužstva. Paradoxně ostudné prohře s Mostem předcházela remíza s Doudeen Teamem (2.) a Dobrou Vodou (3.), tedy týmy, které se utkají ve finále. S čtvrtými Šprtmejkry jsme prohráli 8:9.

V poslední době se můžete dočíst na různých webech o trojutkání SHL Dobrá Voda – SHL Brno – BHK Boskovice. Jelikož se nikdo z nás v té době v Dobré Vodě nevyskytoval, nemůžeme soudit jak věci proběhly. Vždy by mělo vyhrát fair-play a zdravý rozum 🙂