Ve finále výročního turnaj hrál Honsa vs Chládek

Den po draftu v interní lize Prague NHL se na stejném místě konal výroční turnaj. Prague NHL letos slaví 25 let od založení klubu. Na letošní rok také připadá výroční 30.ročník interní soutěže. Někteří z nás přespali z pátku na sobotu přímo v místě konání a mohli se tak kochat pohledem na staré (historické) fotky. Přál bych Vám vidět Chládka před 10 lety, vlasatého Honsu, nebo Voříška v brýlích.


Turnaj byl pro pozvané, přijít mohl každý, kdo byl jakkoliv spojen s Prague NHL nebo s republikovým šprtcem kolem roku 1994. V tento rok jsme poprvé a zatím naposledy vyhráli první ligu družstev.
Stejně jako v pátek bylo i v sobotu o občerstvení postaráno: chlebíčky, koláče, grilované maso, pivo, víno… Byla radost vidět spokojené hráče, jak se u šprtce baví, smějí se u piva s chlebíčkem! Organizátoři odvedli kus práce! Díky moc! Jediná kaňka na celém víkendu byla neúčast Tomáše Voříška, který vlastně sehnal celý prostor. Tom v pátek ráno velmi vážně stonal. Tome držíme palce! Bohužel nedorazil ani Dalibor Kyzlink, který onemocněl.
Turnaj byl odehrán v rychlém tempu. Na začátku došlo na slavnostní losování hráčů do skupin pod taktovkou legend pražského šprtce Juříčka s Chládkem. Po slavnostním přípitku se šlo na věc. Hrálo se pro zábavu, nebránilo se a netahalo. Do sobotního finále se probojovali Petr Honsa a Jirka Chládek. Petr vyhrál 5:4 a vyhrál výroční turnaj Prague NHL. V souboji o třetí místo nastoupila dvě překvapení, Martin Mikeš a Tomáš Mlch. Martin nakonec slavil vítěství 7:2 a získal první velké ocenění!
Z turnaje bylo pořízeno mnoho videí a budou následně použita do gólu kola!

 

Fotogalerie

1 Honsa Petr
2 Chládek Jiří
3 Mikeš Martin
4 Mlch Tomáš
5 Vančura Tomáš
6 Smetana Petr
7 Vančurová Milada
8 Štětina Miroslav
9 Smolík Michal
10 Honsa Jiří
11 Racek Karel
12 Foltýn Jaromír sen
13 Chalupecký Michal
14 Foltýn Jaromír jun
15 Špaček Jaroslav
16 Fedič Lukáš
17 Cibulková Markéta
18 Vostárek Aleš sen
19 Sroka Petr
20 Český Miroslav
21 Juříček Roman
22 Vostárek Aleš jun
23 Český Petr
24 Duchoň Michal